Městský plavecký stadion Lužánky

čtvrtek
11.8.
dnes zavřeno
533 033 800
(Po-Pá 8:00-15:30)
info@starezsport.cz
Sportoviště

Krytý bazén pro plavce 50 m 27°C27°C

Padesátimetrový bazén s osmi drahami pro plavce je hloubkou 1,8 - 5 m a teplotou vody 27°C určen pro veřejnost i vrcholové sportovce. Skokanská věž a prkna ke sportovnímu prostředí neodmyslitelně patří. Výšky skokanských plošin jsou 10; 7,5; 5 a 3 m nad hladinou vody.

Ideálních tréninkových podmínek u nás využívají především v odpoledních a večerních hodinách sportovní organizace a školy plavců, potápěčů, skokanů, vodního póla, akvabel nebo vodního rugby.

Šatny a zázemí

Od roku 2012 vám slouží zrekonstruované šatny a sprchy. Šatny jsou nově koncipovány jako společný prostor pro ženy i muže se speciálními kójemi pro převlékání. Mohl tak vzniknout větší prostor pro sušárny, které spolu se sprchami zůstávají pro muže i ženy oddělené. Díky stavebním úpravám bylo také možné navýšit počet skříněk, který momentálně čítá 250 kusů.

Občerstvení - Aquabar

Aquabar je přístupný z vestibulu haly i přímo od bazénu, občerstvení je řešeno automaty. Připojení k Wi-Fi zdarma.

 

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit
x

Důležitá zpráva

Nelekejte se, do 7 vteřin budete přesměrováni na nový web.

Společnost Starez - Sport, a.s., která provozuje brněnská sportoviště, modernizuje značku a sjednocuje komunikaci. Změny zavádíme postupně, některá sportoviště tak ještě běží na starých stránkách, jiná už jsme převlékli do nového kabátu.

Přejít na nový web

Děkujeme za pochopení.