Městský plavecký stadion Lužánky

čtvrtek
23.9.
otevřeno do 21:30
poslední vstup 21:00
  • Wellness zavřeno
Návštěvnost
76 / 420
0 / 56
533 033 800
(Po-Pá 8:00-15:30)
info@starezsport.cz
Sportoviště
Úvod Úvod

Rady pro návštěvníky

BEZBARIÉROVÝ PROSTOR

Přístup do plaveckého stadionu, včetně zázemí šaten, je bezbariérový. Nechybí také speciální převlékací kóje, či vyhrazené sociální zařízení.

PRONÁJEM DRAH

Nabízíme k pronájmu plavecké dráhy ve volných, nevytížených časech. Může se jednat o dlouhodobý nebo také pouze o jednorázový pronájem délek (50m) i šířky bazénu (21m). Konkrétní rozpis drah naleznete v záložce „Rozpis drah“. Pro bližší informace kontaktujte, prosím, zástupce vedoucí Štěpnána Cajzla, e-mail: cajzl@starezsport.cz.

DĚTI, RODINY, RELAXAČNÍ BAZÉN

Kočárky lze bezpečně zanechat ve vymezené zóně za pokladnami. Rodiče s dětmi naleznou v prostoru šaten vyhrazenou místnost pro převlékání. V tomto prostoru je také k dispozici přebalovací pult.

Pro rodiče s dětmi je především určen relaxační bazén, jehož technologie úpravy odpovídá nejpřísnějším hygienickým normám. Voda je vyměňována každou hodinu a její teplota je cca 34°C. Hloubka bazénu je 0,8 m. Přístup do tohoto bazénu je umožněn dětem od jednoho roku. Dětské plenky do vody lze na požádání zakoupit na pokladně.

K relaxačnímu bazénu náleží také zázemí „Dětského vodního světa“, kde je k dispozici prostor s vlastními umývárnami, sociálním zařízením, sprchami a umyvadly, vedle kterých je dostatečný prostor pro odkládání nezbytností či přebalení dětí. K dispozici jsou také dětské postýlky nebo mikrovlnka pro ohřátí dětských svačinek. Nezbytnou součástí je také malá hernička, ke které náleží diskrétní koutek pro kojení.

Fotografie naleznete zde.

AQUABAR

Aquabar je Vám k dispozici celý týden, občerstvení je zde řešeno automaty.

STOJANY PRO KOLA

Z bezpečnostních důvodů jsme umístili stojan pro kola přímo v prostoru pokladen. Tento stojan slouží pouze pro návštěvníky Městského plaveckého stadionu Lužánky.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

Návštěvní řád v pdf

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit