Městský plavecký stadion Lužánky

neděle
4.6.
dnes zavřeno
533 033 800
(Po-Pá 8:00-15:30)
info@starezsport.cz
Sportoviště
Úvod Úvod

Rady pro návštěvníky

V SOUČASNOSTI NENÍ PŘÍSTUP DO PLAVECKÉHO STADIONU BEZBARIÉROVÝ

Z důvodu výstavby nového 25m bazénu není přístup do plaveckého stadionu v současnosti bezbariérový. 

PRONÁJEM DRAH

Nabízíme k pronájmu plavecké dráhy ve volných, nevytížených časech. Může se jednat o dlouhodobý nebo také pouze o jednorázový pronájem délek (50m) i šířky bazénu (21m). Konkrétní rozpis drah naleznete v záložce „Rozpis drah“. Pro bližší informace kontaktujte, prosím, zástupce vedoucí Štěpána Cajzla, e-mail: cajzl@starezsport.cz.

DĚTI, RODINY, RELAXAČNÍ BAZÉN

Kočárky lze bezpečně zanechat pod schody, kde je možnost přivázat kočárek k zábradlí. Rodiče s dětmi naleznou v prostoru šaten vyhrazenou místnost pro převlékání. V tomto prostoru je také k dispozici přebalovací pult.

Pro rodiče s dětmi je především určen relaxační bazén, jehož technologie úpravy odpovídá nejpřísnějším hygienickým normám. Její teplota je 33°C. Hloubka bazénu je 0,8 m. Přístup do tohoto bazénu je umožněn dětem od jednoho roku. Dětské plenky do vody lze na požádání zakoupit na pokladně.

K relaxačnímu bazénu náleží také zázemí „Dětského vodního světa“, kde je k dispozici prostor s vlastními umývárnami, sociálním zařízením, sprchami a umyvadly, vedle kterých je dostatečný prostor pro odkládání nezbytností či přebalení dětí. K dispozici jsou také dětské postýlky nebo mikrovlnka pro ohřátí dětských svačinek. Nezbytnou součástí je také malá hernička, ke které náleží diskrétní koutek pro kojení.

Fotografie naleznete zde.

OBČERSTVENÍ

Aquabar je Vám k dispozici celý týden, občerstvení je zde řešeno automaty. V otevírací době wellnessu je možné drobné občerstvení zakoupit i na recepci.

STOJANY PRO KOLA

Z bezpečnostních důvodů jsme umístili stojan pro kola přímo v prostoru pokladny, ale také dole hned za vstupem do budovy. Tyto stojany slouží pouze pro návštěvníky Městského plaveckého stadionu Lužánky.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

Návštěvní řád v pdf

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit