Městský plavecký stadion Lužánky

neděle
4.6.
dnes zavřeno
533 033 800
(Po-Pá 8:00-15:30)
info@starezsport.cz
Sportoviště

Masáže

Ve wellness si můžete užít ten pravý odpočinek. Nabízíme masáže se zkušeným masérem, vybrat si můžete z několika typů - klasickou masáž, reflexní masáž, sportovní masáž nebo masáž s lávovými kameny či baňkami. 

Masáže probíhají ve wellness v pondělí v čase od 17:00 do 20:00 a v úterý v čase od 14:00 do 17:00. Na masáže je třeba se zarezervovat na tel. čísle 533 033 886 nebo na e-mailu: wellness-luzanky@starezsport.cz.

Klasická masáž

Klasická masáž je ideální pro uvolnění napětí v těle, přispívá k odbourání stresu a k duševní i fyzické relaxaci. Je to osvědčená technika prevence a léčení nemocí pohybového aparátu, je vhodná zvláště pro zmírnění bolesti v důsledku úrazu nebo přílišného namáhání organismu. Při masáži dochází k uvolnění ztuhlého svalstva a urychlení léčení, má uklidňující účinek.

Sportovní masáž

Při sportovní masáži se masér zaměřuje na uvolnění sportem nebo námahou zatuhlých svalů. Masáž je určena nejen pro osoby zatěžující svůj organismus jednostranně (sportovci), ale i pro osoby bez aktivního pohybu (při sedavém zaměstnání). Pravidelné sportovní masírování napomáhá snižovat napětí a bolest namáhaných svalů, uvolňuje klouby a svalstvo a také přispívá k zotavení po cvičení i k relaxaci. Sportovní masáž rovněž přispívá k odbourání stresu a zmírňuje bolest hlavy či problémy se spánkem.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny pomáhá s uvolněním svalů, zlepšení metabolismu i krevního oběhu, působí antistresově a přispívá k detoxikaci těla. Lávové kameny se přikládají na klíčové body na těle, teplé kameny dokáží rozproudit energii v těle, studené napomáhají zmenšit otoky a přehřátí organismu.

Reflexní masáž

Stimulace reflexních zón při reflexní masáži napomůže zmírnit tělesné potíže a odbourat nahromaděný stres. Masáž se využívá zvláště u funkčních, chronických revmatických onemocnění páteře a kloubů nebo poúrazových stavů.

Masáž s baňkami

Masáž s baňkami je vhodná pro plnoštíhlé, až obézní lidi. Díky hloubkovému účinku použitých baněk se totiž masér dostane i pod tukovou vrstvu. Ovlivňuje krevní a lymfatický systém, regeneruje celý organismus, napomáhá odstranit bolesti zad a páteře, pozitivní vliv má i na chronický revmatismus a trávení.

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit