Městský plavecký stadion Lužánky

neděle
31.5.
dnes zavřeno
Návštěvnost
0 / 215
0 / 0
Sportoviště

Wellness

Návštěvníci bazénu si mohou plavání zpříjemnit návštěvou wellness, do něhož je vstup se zvláštním příplatkem. Placená zóna wellness nabízí téměř 810 m2 prostoru pro kompletní regeneraci těla a odpočinku. U obsluhy je možné zakoupit i malé občerstvení. Aktuální nabídka občerstvení.

Finská sauna

Velká finská sauna (75-110 °C, vlhkost 25%) pojme až 33 osob, které se mohou usadit na lavice z africké vrby ABACHI ve tvaru U. Uprostřed sauny jsou umístěna dvoje kamna s originálními finskými saunovými kameny.

Zde probíhají saunové ceremoniály, během nichž zkušení saunoví mistři polévají kameny, aby zvýšili vlhkost vzduchu v sauně, a navodí pohodu pomocí příjemné vůně z aroma olejů. Saunové ceremoniály jsou v ceně vstupného do wellness a konají se v po, st a pá v časech 17:30, 18:30, 19:30 a 20:30.

Parní sauna

Příjemné pocity Vám díky vonným esencím navodí parní sauna (43 °C, vlhkost 100 %) s kapacitou 10 osob v modré keramické mozaice s vyhřívanou tvarovanou lavicí.

Každé úterý a čtvrtek v 18:30 a 19:30 zde probíhají peelingové procedury, které jsou již v ceně vstupného do wellness. Při procedurách se používají speciální peelingy s různými vůněmi (čokoláda, káva, pomeranč, eukalyptus apod.). 

Biosauna

Vůni dřeva si vychutnáte v biosauně (60-70 °C, vlhkost 30-60 %) s kamny finského typu a lávovými kameny. Sauna pro třináct osob je obložena několika druhy dřeva, lavice jsou z africké vrby ABACHI, takže Vás ani dlouhé sezení nebude pálit. Před biosaunou se nachází vyhřívaná lavice v keramické mozaice, kde si můžete během jednotlivých saunovacích cyklů odpočinout. Součástí jsou i sprchy a ochlazovací vědro.

VIP zóna

Soukromí vám poskytne noblesní VIP zóna pro maximálně čtyři osoby. Zahrnuje vlastní parní saunu (45 °C, vlhkost 100 %) s vyhřívanou lavicí v keramické zlatavé mozaice, kde si můžete vychutnat příjemnou atmosféru díky stropnímu osvětlení s hvězdným nebem. Útulné místnosti vévodí zlatý whirlpool uprostřed s teplotou vody 33-35 °C. Ve vířivce si samozřejmě můžete vychutnat osvěžující nápoje nebo šampaňské. Součástí zóny jsou také sprcha a WC a místo pro relaxaci.

Rezervace na tel.:533 033 886. Nebo e-mail: wellness-luzanky@starezsport.cz. Zda je ve VIP zóně volno, můžete zjistit v rozpisu.

Ochlazovací procedury

Dominantou wellness jsou tři zážitkové sprchy ve tmavě zlaté mozaice, kde Vás čeká teplý mlžný déšť, studená mlha nebo teplé aroma z bočních trysek. Náladu navodí i různé barvy osvětlení.

Pro ochlazovací procedury si můžete vybrat z několika možností. To správné ochlazení Vám poskytne studna s ledovou tříští, ochlazovací vědro nebo venkovní ochlazovací bazén s hloubkou vody 1,20 m. Na terase jsou dvě venkovní sprchy a relaxační zóna s dřevěnými lehátky. Bazén není bezbariérový, vedou k němu chráněné schůdky.

Pro regeneraci je možné využít vnitřní odpočívárnu s lehátky, kde pro dokonalé uvolnění hraje meditační hudba. Soukromí lze navodit diskrétním rozčleněním díky paravánu. Součástí wellness jsou i sanitární zařízení a u každé sauny společné sprchy.

Odpočinkové zóny

K odpočinku slouží prostorná vnitřní odpočívárna s relaxačními lehátky, se stolky a židlemi. Soukromí lze zajistit oddělením prostoru pomocí paravánu. V odpočívárně lze konzumovat občerstvení, které lze zakoupit na recepci wellnessu.

K odpočinku během saunovacích cyklů slouží i vyhřívaná lavice, kterou naleznete v předprostoru bio sauny.

Pro relaxaci je možné využít i odpočívárnu na terase vedle ochlazovacího bazénu, kde je několik lehátek.

Saunové ceremoniály

Ve velké finské sauně také probíhají pod vedením zkušených saunových mistrů saunové ceremoniály. Během nichž jsou za pomoci příjemné vůně z aroma olejů polévány kameny, tak aby zvýšili vlhkost vzduchu a navodily v sauně pohodu.

Saunové ceremoniály se konají v pondělí, středu a pátek v časech 17:30, 18:30, 19:30 a 20:30 a jsou v cené vstupného do wellness.

Novinkou jsou saunové ceremoniály s mentolovými krystaly a metličkami. Používáme metličky z červeného dubu, které mají protizánětlivý účinek a snižují krevní tlak, dále metličky z eukalyptu podporující hojení infekcí v oblasti krku a metličky březové, které pomáhají od bolesti svalů a kloubů po fyzické zátěži.

Tyto ceremoniály probíhají v pondělí a v pátek.

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na sedmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit