Městský plavecký stadion Lužánky

sobota
1.4.
dnes zavřeno
533 033 800
(Po-Pá 8:00-15:30)
info@starezsport.cz
Sportoviště

Wellness

Návštěvníci bazénu si mohou plavání zpříjemnit návštěvou wellness, do něhož je vstup se zvláštním příplatkem. Placená zóna wellness nabízí 816 m2 prostoru pro kompletní regeneraci těla a odpočinku.

U obsluhy je možné zakoupit i malé občerstvení. Aktuální nabídka občerstvení.

Finská sauna

Velká finská sauna (75-110 °C, vlhkost 25%) pojme až 33 osob, které se mohou usadit na lavice z africké vrby ABACHI ve tvaru U. Uprostřed sauny jsou umístěna dvoje kamna s originálními finskými saunovými kameny.

Parní sauna

Příjemné pocity Vám díky vonným esencím navodí parní sauna (45 °C, vlhkost 100 %) s kapacitou 10 osob v modré keramické mozaice s vyhřívanou tvarovanou lavicí.

Biosauna

Vůni dřeva si vychutnáte v biosauně (60-70 °C, vlhkost 30-60 %) s kamny finského typu a lávovými kameny. Sauna pro třináct osob je obložena několika druhy dřeva, lavice jsou z africké vrby ABACHI, takže Vás ani dlouhé sezení nebude pálit. Před biosaunou se nachází vyhřívaná lavice v keramické mozaice, kde si můžete během jednotlivých saunovacích cyklů odpočinout. Součástí jsou i sprchy a ochlazovací vědro.

VIP zóna

Soukromí vám poskytne noblesní VIP zóna pro maximálně čtyři osoby. Zahrnuje vlastní parní saunu (45 °C, vlhkost 100 %) s vyhřívanou lavicí v keramické zlatavé mozaice, kde si můžete vychutnat příjemnou atmosféru díky stropnímu osvětlení s hvězdným nebem. Útulné místnosti vévodí zlatý whirlpool uprostřed s teplotou vody 33-35 °C. Ve vířivce si samozřejmě můžete vychutnat osvěžující nápoje nebo šampaňské. Součástí zóny jsou také sprcha a WC a místo pro relaxaci.

Rezervace na tel.:533 033 886. Nebo e-mail: wellness-luzanky@starezsport.cz. Zda je ve VIP zóně volno, můžete zjistit v rozpisu.

Ochlazovací procedury

Dominantou wellness jsou tři zážitkové sprchy ve tmavě zlaté mozaice, kde Vás čeká teplý mlžný déšť, studená mlha nebo teplé aroma z bočních trysek. Náladu navodí i různé barvy osvětlení.

Pro ochlazovací procedury si můžete vybrat z několika možností. To správné ochlazení Vám poskytne studna s ledovou tříští, ochlazovací vědro nebo venkovní ochlazovací bazén s hloubkou vody 1,20 m. Na terase jsou dvě venkovní sprchy a relaxační zóna s lehátky. Bazén není bezbariérový, vedou k němu chráněné schůdky.

Odpočinkové zóny

K odpočinku slouží prostorná vnitřní odpočívárna s relaxačními lehátky, se stolky a židlemi. Soukromí lze zajistit oddělením prostoru pomocí paravánu. V odpočívárně lze konzumovat občerstvení, které lze zakoupit na recepci wellnessu.

K odpočinku během saunovacích cyklů slouží i vyhřívaná lavice, kterou naleznete v předprostoru bio sauny.

Pro regeneraci je možné využít vnitřní odpočívárnu s lehátky, kde pro dokonalé uvolnění hraje meditační hudba. Soukromí lze navodit diskrétním rozčleněním díky paravánu. Součástí wellness jsou i sanitární zařízení a u každé sauny společné sprchy.

Pro relaxaci je možné využít i odpočívárnu na terase vedle ochlazovacího bazénu, kde jsou lehátka a v letních dnech i slunečníky.

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit